Kiedy:
26 listopada 2017

Zobacz na FB

Warsztaty fotograficzne - light painting

Przyszła jesień, a z nią coraz krótsze dni i dłuższe noce, jak wykorzystać kreatywnie ten czas? Wszystkiego nauczycie się podczas naszych warsztatów.

Light painting to nic innego jak malowanie światłem.Wykorzystując latarkę i aparat, dowiecie się jak z pozornie niczego stworzyć coś bardzo intrygującego. Wystarczy chwila cierpliwość i podstawowa wiedza z zakresu czasu ekspozycji i fotografii.

Kiedy? 26 listopada, godziny 17:00 - 21:00
Gdzie? tuBAZA
Koszt? 40 zł

Bilety: https://lightpainting.evenea.pl

Jeśli możesz to zabierz ze sobą aparat, statyw. Obowiązkowo ubierz się na ciemno i ciepło! 

Warsztaty poprowadzi Rafał Kołsut - absolwent gdańskiej Akademii Sztuk Pięknych na kierunku Realizacja Obrazu Filmowego, Telewizyjnego i Fotografia w zakresie fotografiki; Intermediów na Wydziale Rzeźby oraz Wydziału Grafiki. Fotograf stowarzyszenia Traffic Design realizującego szereg inicjatyw w przestrzeni miejskiej. Zajmuje się m.in. kręceniem teledysków niezależnych produkcji, fotografią reportażową, architektury oraz prowadzeniem pracowni grafiki multimedialnej. Lubi eksperymentować ze sztuką wizualną i designem, używając przedmiotów niezgodnie z ich zastosowanie- w ten sposób tworzy subiektywne obrazy o walorach estetycznych i użytkowych.